SSD Reseller multihosting

Neomezeně domén, správa služeb na vlastní doméně

Máte více klientů, kterým se staráte o stránky a chcete jim umožnit administraci služeb přímo na vaší doméně? Pak je reseller rozhraní určeno právě vám.

Reseller rozhraní je rozšíření multihostingových služeb o možnost správy těchto služeb v administraci na vlastní doméně. V případě, že v rámci multihostingu provozujete více domén (hostingů), a chcete správu služeb pro některou doménu (domény) umožnit konkrétním uživatelům, pak je reseller rozhraní ideálním řešením.

Reseller rozhraní umožňuje vytvářet uživatele a uživatelům nastavovat přístup k jednotlivým doménám. V rámci domén je následně možné povolit správu pouze konkrétních služeb – např. e-mailů, ftp účtů, databází, apod.

Reseller rozhraní je dostupné na vámi zvolené doméně. Rozhraní můžete provozovat např. na adrese http://admin.vasedomena.cz nebo i jakékoliv jiné. Rozhraní může být doplněno vlastním logem a popisem. Součástí jsou i aplikace webmail – roundCube pro přístup k poště. Pro správu databází je k dispozici phpMyAdmin nebo Adminer. Vše provozováno na vámi zvolené doméně.

Za jakých podmínek je reseller rozhraní dostupné?

  • rozhraní je dostupné pouze pro multihostingové tarify
  • pro tarif MULTI 400 a vyšší je k dispozici ZDARMA
  • pro tarify nižší než MULTI 400 je dostupné za příplatek 200 Kč/měsíc bez DPH

Lze si reseller rozhraní vyzkoušet?

Ano, pro tarify nižší než MULTI 400 je možné reseller rozhraní aktivovat na 3 měsíce zcela zdarma a bez závazku. Po uvedenou dobu je možné rozhraní bez omezení používat. U tarifu MULTI 400 a vyšší stačí provést pouze aktivaci. Pro tarify MULTI 400 a vyšší je balíček k dispozici zdarma po neomezenou dobu.

Náhled reseller rozhraní

             
!!!AKCE!!! Sleva 25%
Slevový kód: LDK90SKHD
Sleva na novou objednávku hostingu nebo multihostingu.